SRN8040-101M
SRN8040-101M
Bourns
Power Inductors 100uH 20%
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
SRN8040-100M
SRN8040-100M
Bourns
Power Inductors 10uH 20%
Data Sheet
SRN8040-101M
SRN8040-101M
Power Inductors 100uH 20%
Power Inductors 15uH 20%
SRN8040-1R5Y
SRN8040-1R5Y
Power Inductors 1.5uH 30%
Power Inductors 22uH 20%
SRN8040-3R3Y
SRN8040-3R3Y
Power Inductors 3.3uH 30%