L78S10CV
L78S10CV
STMicroelectronics
Linear Regulators - Standard 10V 2.0A Positive
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
L78S05CV
L78S05CV
STMicroelectronics
Linear Regulators - Standard 5.0V 2.0A Positive
Data Sheet
L78S10CT
L78S10CT
Negotiable
L78S10CV
L78S10CV
L78S12CT
L78S12CT
Linear Regulators - Standard 12V 2.0A Positive
L78S15CV
L78S15CV
Linear Regulators - Standard 15V 2.0A Positive Single Gauge
L78S18CV
L78S18CV
Linear Regulators - Standard 18V 2.0A Positive